victor-malyushev-Oirxgq5IyCI-unsplash-2

Nasza oferta - Warszawa

Zapraszamy do popularnej dzielnicy Praga Północ, gdzie oferujemy nowe mieszkania na wynajem położone w 3 atrakcyjnych miejscach - przy ulicy Szwedzkiej 4, w Alei Solidarności oraz przy ulicy Radzymińskiej 28. Nasze mieszkania wykończone są i wyposażone w wysokim standardzie, zlokalizowane w nowych budynkach z windami. Mieszkańcy mogą korzystać z wewnętrznych terenów zielonych, oferujemy również możliwość wynajęcia komórek lokatorskich i miejsc parkingowych.  Wszystkie 3 lokalizacje są znakomicie skomunikowane - w odległości spaceru od stacji metra, w pobliżu autobusów i tramwajów. Na warszawskiej Woli oferujemy również mieszkania w nowoczesnych budynku InCity przy ulicy Skierniewickiej obok przystanku Metro Płocka.

Van der Vorm Living

Zobacz nasze komfortowe mieszkania, starannie wykończone i wygodnie wyposażone. Dbamy o najwyższy poziom obsługi mieszkańców oraz gwarantujemy serwis techniczny i konserwację.  Niezależnie od tego, czy wynajmujesz wygodny dom, komfortowe mieszkanie czy stylowe studio,  u nas możesz czuć się jak w domu. Żyj i kochaj życie.

Van der Vorm Living wynajmuje domy i mieszkania w największych miastach Holandii oraz w Paryżu, Londynie, Antwerpii, Warszawie i Krakowie. Czy znalazłeś już swój wymarzony dom? Skontaktuj się z naszym agentem ds. wynajmu.