Międzynarodowy zasięg działania

Na naszej stronie Van der Vorm Living, znajdziesz nieruchomości należące do grupy Van der Vorm Vastgoed. Działamy w pięciu krajach europejskich i oferujemy różnorodne nieruchomości na wynajem –  1.500 domów oraz mieszkań zlokalizowanych w najpiękniejszych miastach Holandii, Polski, Anglii, Belgii oraz Francji.

Koncentracja na zrównoważonej jakości

Nasze nieruchomości są zlokalizowane w nowych budynkach lub niedawno poddanych renowacji.  Dbamy o wysokie standardy zarówno w zakresie wysokiej jakości budynku i jego wyglądu, jak i komfortu życia mieszkańców oraz obsługi. Dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami, oferujemy najemcom szeroki wachlarz usług oraz wsparcie w przypadku pytań, uwag lub problemów. Sami też jesteśmy dostępni, jeśli proponowane rozwiązanie nie jest zgodne z oczekiwaniami klienta.

Nie mieszkasz sam

Jako właściciele i wynajmujący domy dodajemy coś więcej – wspieramy tworzenie się lokalnych społeczności mieszkańców poprzez inicjowanie spotkań, wycieczek oraz warsztatów. U nas masz możliwość utrzymywania lepszego kontaktu z sąsiadami i współmieszkańcami. W naszych mieszkaniach możesz czuć się naprawdę u siebie. To ważne.

Dlatego coraz częściej dodajemy do naszych kompleksów mieszkalnych obiekty do spotkań, takie jak wspólne salony, miejsca pracy, obiekty sportowe i ogrody kuchenne. Pracujemy również nad rozwiązaniami cyfrowymi, które pozwolą wzmocnić więź pomiędzy naszymi najemcami. Na przykład wraz z pojawieniem się naszego cyfrowego opiekuna. To nie tylko platforma internetowa do bezpośredniego kontaktu, obsługi i zgłaszania awarii, ale także do kontaktu między mieszkańcami. Więcej na ten temat już wkrótce!

Zrównoważony rozwój

Nasze zasoby mieszkaniowe znajdują się w nowych budynkach i jest to nasz świadomy wybór. Pracujemy nad stworzeniem w 100% zrównoważonego portfela nieruchomości. Obecnie 85% naszych domów ma etykietę A. Stale dążymy,  aby dalej rozwijać się w tej dziedzinie.

Zaangażowana firma

Działamy z ambitnym i rozwijającym się zespołem ponad 30 pracowników z Rotterdamu. Pracują nie tylko w rodzinnej firmie, ale także w dynamicznej i przyjaznej organizacji, z jasno określonymi perspektywami rozwoju. Zawsze stawiamy na jakość.