Krakusa 8

Kraków

Mieszkanie w starym domu dziecka wyremontowanym na nowoczesne lofty i studia w pięknej części Krakowa.
Niedawno nabyliśmy 17 mieszkań i lokal użytkowy w starym domu dziecka, który przekształca się w piękne mieszkania i lofty! Mieszkania są luksusowo wykończone i znajdują się w niewielkiej odległości od linii tramwajowych i metra, które pozwalają w ciągu 15 minut dotrzeć do pięknego centrum miasta.

Szczegóły

Po zakończeniu prac budowlanych mieszkania są wyposażone w nowoczesną kuchnię, łazienkę i inwentaryzację. Mieszkania wynajmowane są z minimalnym okresem najmu 1 rok. 17 loftów i studiów podzielonych jest między dom frontowy i dom tylny i ma powierzchnie mieszkalne 29-55 m².

Lokalizacja

Zespół mieszkaniowy, który znajduje się przy ulicy Krakusa 8, leży pomiędzy południowym brzegiem Wisły a Parkiem Bednarskiego w Krakowie. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się kilka supermarketów, lokali gastronomicznych, obiektów rekreacyjnych i atrakcji turystycznych.

Dostępność

Zarówno do centrum Krakowa, jak i do głównego dworca kolejowego miasta można dotrzeć w ciągu 15-20 minut pobliskimi środkami komunikacji miejskiej.

Zarządzaniem tym kompleksem zajmuje się nasz lokalny partner Leach & Lang.

17 nowoczesny studia i lofty
Pełna umeblowane
Doskonale dostępność

Dostępność w Krakusa 8

Obecnie wszystkie mieszkania są wynajęte.

Podstawowe informacje

Powierzchnia 29-55 m²
Pokoje 2
Sypialnie 1
Status dostępny
Wynajem od 1.600-2.900 zł zł miesięcznie
Krakusa 8, 33.332 Krakau, Polen

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.