Krakusa 8

Kraków

17 nowych, komfortowych mieszkań w stylowej kamienicy,  wyremontowanej i przystosowanej do potrzeb najmu. Znajdziesz tu nowoczesne lofty i studia w pięknej części Krakowa.
Apartamenty są luksusowo wykończone i komfortowo wyposażone. Budynek znajdują się w niewielkiej odległości od linii tramwajowych, które pozwalają w ciągu 15 minut dotrzeć do pięknego centrum miasta.

Szczegóły

Stylowe mieszkania są wyposażone są w nowoczesną kuchnię, łazienkę oraz pełne umeblowanie. Mieszkania wynajmowane są z minimalnym okresem najmu 1 rok. 17 apartamentów znajduje się w budynku frontowych oraz w oficynie – mają powierzchnie mieszkalne od 29 do 55 m².

Lokalizacja

Zespół mieszkaniowy, który znajduje się przy ulicy Krakusa 8, leży pomiędzy południowym brzegiem Wisły a Parkiem Bednarskiego w Krakowie. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się kilka supermarketów, lokali gastronomicznych, obiektów rekreacyjnych i atrakcji turystycznych.

Dostępność

Zarówno do centrum Krakowa, jak i do głównego dworca kolejowego miasta można dotrzeć w ciągu 15-20 minut pobliskimi środkami komunikacji miejskiej.

Zarządzaniem tym kompleksem zajmuje się nasz lokalny partner Leach & Lang.

17 apartamentów studia i lofty
Pełne umeblowanie
Kameralna inwestycja

Dostępność w Krakusa 8

Obecnie wszystkie mieszkania są wynajęte.

Podstawowe informacje

Powierzchnia 29-55 m²
Pokoje 1-2
Sypialnie 1
Status dostępny
Wynajem od 1.600-2.900 zł zł miesięcznie
Krakusa 8, 33.332 Krakau, Polen

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.