Greendustry

Kraków

Opis

Greendustry to piękne osiedle z mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem długoterminowy. Niewysoki, kameralny budynek wyróżnia się pięknie zaprojektowanymi terenami zielonymi.
Kompleks znajduje się przy ulicy Romanowicza 6a w sercu krakowskiego Zabłocia, graniczącego ze Starym Podgórzem i Wisłą. W tym rejonie miasta znajduje się również nasz stylowy budynek mieszkalny przy ulicy Krakusa.

Szczegóły

W Greendustry oferujemy 128 mieszkań, w tym kilka apartamentów dwupoziomowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogrody. Wyjątkowe są również mieszkania premium, z dużym tarasem i sufitem o wysokości nie mniejszej niż 3 metry! Architektura budynku inspirowana jest przemysłową historią dzielnicy Zabłocie. Mieszkania wykończone i wyposażone są w stylu loftowym z dużą ilością szkła, drewna i metalowych detali.

Na osiedlu szczególnie starannie zaprojektowano zieleń – od placu zabaw dla dzieci po zieloną promenadę na dachu. Wszędzie powstaną zielone zakątki, tarasy i zielone patia. Również w wspólnych przestrzeniach wewnętrznych znajdą się starannie dobrane rośliny. Budynek zaprojektowano tak, by zaspokajał potrzeby związane ze zrównoważonym i wygodnym stylem życia – przygotowano punkty ładowania elektrycznych rowerów skuterów lub samochodów, (wysoki) garaż, chłodzone boksy do przechowywania paczek. Na osiedlu funkcjonuje również recepcja.

Budowa osiedla Greendustry jeszcze trwa. Greendustry będzie oddane w dwóch fazach, do końca 2023 roku oraz II etap – do końca 2024 roku.

Lokalizacja

Centralnym punktem powstającej dzielnicy Zabłocie jest fabryka Oskara Schindlera. W pobliżu znajdują się wszelkiego rodzaju alternatywne sklepy, galerie, nowe modne restauracje oraz nowoczesne bistra i kawiarnie w dawnych magazynach.

Dostępność

W pobliżu dostępne są różne środki transportu publicznego, umożliwiające bezpośredni dojazd do centrum Krakowa.

Wyjątkowa architektura Kameralny, stylowy projekt
Tarasy / balkony / loggie Ogrody na dachu, zielone patia
W odległości spaceru od transportu publicznego

Dostępność w Greendustry

Nowe, klimatyczne 2 pokoje na ul. Romanowicza

36.84 m2 2 Pokoje zł 2800 miesięcznie Zobacz szczegóły tej oferty
Dostępny
ul Romanowicza 6a, Krakau, Polen

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? W razie pytań, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.