Trio

Kraków

Trio Kraków to zespół trzech, nowocześnie zaprojektowanych budynków mieszkalnych w samym sercu Krakowa. Kompleks jest stosunkowo nowy; został oddany do użytku w grudniu 2019 roku. Podobnie jak w przypadku innych osiedli –  Van der Vorm Living – oferuje najwyższy komfort dla mieszkańców,   doskonały poziom obsługi oraz liczne atrakcje dla mieszkańców w Trio Kraków. To osiedle wyróżnia się szczególnie w pięknymi, zielonymi trenami wewnętrznym, przeznaczonymi na rekreację. Planujemy stworzenie siłowni zewnętrznej i ogrodu z pięknymi szklarniami: dzięki nim zachęcimy mieszkańców do wspólnych spotkań.

Szczegóły

W kompleksie znajduje się 139 mieszkań studenckich i 152 mieszkania przeznaczone na najem długoterminowy. Większość mieszkań jest w pełni umeblowanych. Pod osiedlem znajduje się garaż na 155 pojazdów.  Oferujemy mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 26 do 100 m2, wszystkie z prywatnymi balkonami lub tarasami.

Pokoje/studia studenckie są dostępne w rozmiarach od 14 do 23 m2. Są w pełni wyposażone, posiadają aneks kuchenny oraz prywatną łazienkę.  Do wyboru kilka wariantów pokoi – student, student 1+1 oraz studia comfort. Pokoje studenckie mają duży wspólny ogród, pralnię i salę do nauki oraz spotkań.

Lokalizacja

Trio ma doskonałą lokalizację – do Starego Miasta można dojść pieszo (10 minut). Niedaleko osiedla – Główny Dworzec Kolejowy (Kraków Główny), niedaleko budynki Uniwersytetu.

Nowoczesne osiedle Centrum Krakowa
W pełni wyposażone mieszkania z balkonem lub tarasem
Wewnętrzne tereny zielone ogród, tereny rekreacyjne

Dostępność w Trio

Obecnie wszystkie mieszkania są wynajęte.

Podstawowe informacje

Powierzchnia mieszkań 14-100 m2
Pokoje 1-4
Sypialnie 1-3
Przestrzeń dodatkowa Balkon lub taras
Wynajem pokoje studenckie od 1700 zł, mieszkania od 2000 zł
Wyposażenie w pełni wyposażone
Recepcja i ochrona 24h
Parking opcjonalnie
Tereny osiedla zielone tereny rekreacyjne

Chcesz wiedzieć więcej o tym kompleksie? Następnie należy odwiedzić stronę internetową projektu: www.triokrakow.pl. Lub wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy.